Local Tel :    +90 216 493 46 57
Mobil       :    +90 532 599 93 23
TRANSMARE Denizcilik'e Hoşgeldiniz
Denizcilik sektöründe 35 yıllık tecrübeye sahip olan firmamız ilk olarak 1985 yılında kurulan “Elektromarin” adlı firma ile yeni inşa edilmekte olan gemilerin, elektrik-elektronik donanımları konusunda faaliyet göstermekteydi.

1995 yılında kurulan TRANSMARE Denizcilik İthalat ve Danışmanlık şirketi ile denizcilik ve endüstriyel sektördeki gelişmeleri takip etmeye devam eden firmamız faaliyet alanlarını değişen teknolojiye yönelik çalışmalar yaparak bugüne değin sürdürmektedir., .
 • Uzman kadro Ekibimiz
 • Özel Tasarım İmkanı
 • Kaliteli Hizmet
 • Geniş Ürün Portföyü
ÜRÜNLERİMİZ
Amacımız; kaliteden ödün vermeden, en uygun fiyatlara müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektedir.
SINTINE SEPERATOR ALARM SYSTEMS
It has gained an important position in the sector with its staff with high experience and business skills, state-of-the-art equipment and the highest quality of materials to be used during production..
 • Sintine Seperator 15ppm Alarm sistemleri ve kalibrasyon
  1978 Protokolü ile Değişik, 1973 Tarihli Denizlerin Gemiler Tarafından Kirletilmesinin Önlenmesine ait Uluslararası Sözleşme, (MARPOL 73/78) işletme veya kaza sebepleri ile gemilerden kaynaklanan deniz kirliliğinin önlenmesi konularını düzenleyen temel uluslararası sözleşmedir.

  MARPOL 73/78 sözleşmesi sadece petrol kirliliğini değil, aynı zamanda dökme ve paketli kimyasal/zehirli maddeler, kirli su, (foseptik suları) ve ..
 • transmare denizcilik
 • transmare denizcilik
 • RWO-VEOLIO Sitine Seperatör üniteleri
  RWO, istikrarlı bir yüksek performans standardını garanti eden yağ / su ayırıcılarımızın mükemmel performansında kendini gösteren 40 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. M 15.000 gemiler daha cevher zaten donatılmıştır bu verimli sistem ile. ..

  OWS-COM yağlı su ayırıcısı , ikinci aşama emülsiyon kırma yağı ve hidrokarbon parlatıcı ile birlikte yüksek etkili açık gözenekli birleştiricinin bir kombinasyonunun kullanılmasıyla, IMPC Resolution MEPC.107 (49) ile uyumludur ..
TEDARİKÇİLERİMİZ
Sürekli gelişime olan bağlılığımız, bu ürünlerin mevcut teknolojinin ön saflarında yer almasını sağlar ve sürekli olarak su içinde yağ analizinin sınırlarını zorlar
transmare denizcilik
transmare denizcilik
transmare denizcilik
transmare denizcilik
transmare denizcilik
transmare denizcilik
transmare denizcilik
transmare denizcilik
transmare denizcilik
transmare denizcilik
transmare denizcilik
transmare denizcilik
 • Evliya Çelebi Mahallesi. Gökçek Sokak, Filiz Hanım Apt . No: 3 Daire:2 TUZLA - ISTANBUL
 • Tel: 0216 493 46 57 - Fax: 0216 392 60 40
 • info@transmare.com.tr
 
+90 216 493 46 57
BİLGİ ve DESTEK HATTI
Facebook Youtube Twitter