Local Tel :    +90 216 493 46 57
Mobil       :    +90 532 599 93 23

OMD- 7 MKII Yağ Katıları-Bulanıklık

Ürün Kodu : OMD- 7 MKII Yağ Katıları-Bulanıklık

Doğru izleme: Yağ-içinde-su
Katı-in-Su
bulanıklık
DECKMA HAMBURG GmbH, Sudaki Serbest Yağların, Askıda Tutulan Katılar ve Bulanıklık'ın Sudaki içeriğini sürekli ve bağımsız olarak ölçmek için tasarlanmış tamamen yeni bir Suda Yağ Monitörü olan "OMD-7 MKII Endüstriyel Monitör" ü duyurmaktan gurur duyuyor. Bu tasarım, Yağ partiküllerinin, Katı partiküllerin ve Su Türbiditesinin farklı özelliklerini sürekli olarak ayırt edebilen ilk tüm yeni Endüstriyel Monitörü temsil eder. OMD-7 MKII, kompakt bir Ölçüm Hücresi, entegre Bilgisayar Ünitesi ve Monokrom Alfanümerik Ekranlı Monitör ve ayrıca numune işleme için kanıtlanmış Numune Şartlandırma Ünitesi (SCU) içerir.

Ölçüm yöntemi, temel teknik olarak ışık saçılımı kullanır ancak su fazı içindeki çeşitli kirletici maddeleri ayırt etmek için çoklu detektör açıları ile birleştirilmiş çoklu dalga boyu ışık kaynaklarının kullanıldığı yeni bir konsept kullanır. Cihaz yapımının sağlam olmasına dikkat edilir. kullanımı kolay kaldı. OMD ürün yelpazemizde kullanılan kanıtlanmış Otomatik Hücre Temizleme Cihazı, Ölçüm Hücresinin en zorlu uygulamalarda bile% 100 optimum koşullarda kalmasını sağlamak için dahil edilmiştir. Tüm değişken işletme parametreleri, anahtar girişler ile sahada ayarlanabilir. Monitör Tuş Takımı'nda. Bunlar Yağ, Katılar ve Bulanıklık aralığı ve Alarm Ayar Noktaları, Alarm Zaman Gecikmeleri ve Temizleme Döngüsünün Frekansını içerir.

Bu yeni Işık Saçılma tekniğini kullanarak, OMD-7MKII, aşağıdaki uygulamalarda Serbest Yağ, Katılar ve Bulanıklığı ölçebilir:

Elektrik İstasyonlarından, Kimyasal Tesislerden, Rafinerilerden ve Petrol Tankı Çiftliklerinden Yüzey Suyu Akması. Kazan Yoğuşmalı geri dönüşler, Üretim Platformlarından Üretilen Su Deşarjı ve FPSO'lar, Çeşitli Endüstriyel ortamlarda Soğutma Suyu. .

  • Evliya Çelebi Mahallesi. Gökçek Sokak, Filiz Hanım Apt . No: 3 Daire:2 TUZLA - ISTANBUL
  • Tel: 0216 493 46 57 - Fax: 0216 392 60 40
  • info@transmare.com.tr
 
+90 216 493 46 57
BİLGİ ve DESTEK HATTI
Facebook Youtube Twitter